Romee van der Wilde
In 2021 ben ik vanuit mijn passie voor reizen, talen en verschillende culturen begonnen aan de opleiding International Tourism Management aan de Breda University of Applied Sciences. Tijdens mijn studie heb ik veel ervaring opgedaan binnen de reiswereld en liep ik onder andere stage bij een Airbnb-managementbedrijf en een organisatie voor educatieve schoolreizen. Hiervoor heb ik twee keer een halfjaar in Spanje mogen wonen, eerst in Valencia en later in Madrid. Door mijn familie in het noorden van Spanje heb ik van jongs af aan al een sterke interesse in de Spaanse taal en cultuur. Tijdens mijn tijd in Spanje heb ik dan ook veel van het land mogen ontdekken, van de bekende steden tot de kleinere, meer lokale plekken. Juist die combinatie van cultuur, lekker eten en het dagelijks leven van de lokale bevolking vind ik geweldig aan reizen.
Mijn interesse in Latijns-Amerika is daardoor eigenlijk een heel logische volgende stap. Vooral Mexico, Colombia, Peru, Bolivia en Brazilië staan hoog op mijn bucketlist. Met familie in Bolivia heeft die regio bovendien een extra persoonlijk tintje voor mij. Ik kijk er dan ook enorm naar uit om de landen en culturen, zelf te ontdekken.
Mijn Unieke Reis is een rondreis waarbij ik verschillende plekken en culturen combineer en zoveel mogelijk het lokale leven ervaar. Ik vind het fijn om een reis in grote lijnen uit te stippelen, maar laat ook graag ruimte om van het plan af te wijken. Juist door af en toe iets aan het toeval over te laten, kom je soms op de meest bijzondere plekken. Voor mij draait reizen dan ook niet alleen om de bestemming, maar vooral om de mensen die je onderweg ontmoet en de ervaringen die je uiteindelijk bijblijven.