Wij willen u net zo van Latijns-Amerika laten genieten zoals wij dat zelf doen!

Een familietrip vol herinneringen in Suriname

De Familie Venghaus & Klarer

In april bezochten wij met ons hele gezin – wij als grootouders, onze twee dochters, schoonzoon en twee kleinkinderen (9 en 5 jaar) – Suriname, het geboorteland van mijn man. In de loop der jaren waren we er al verschillende keren geweest, maar dit keer was extra bijzonder: nu konden ook de kleinkinderen kennismaken met het land waar hun grootvader vandaan komt, in feite dus met hun roots.

Roots in Suriname

Samen met Sapa Pana Travel stelden we een prachtige, gevarieerde reis samen, met voor iedereen iets moois. In Paramaribo hadden we een heel fijne gids, een lieve dame die allerlei leuke en voor ons onbekende details wist te vertellen. De Commewijnetour, waarbij we zelfs dolfijnen spotten bracht ons onder andere naar Plantage Rust en Werk, de geboortegrond van de overgrootvader van onze kleinkinderen. Een bijzondere ervaring.

Avontuur en geschiedenis

Op Fort Nieuw Amsterdam werden we in de voormalige gevangenis, nu een museum, uitgebreid geïnformeerd over de verschillende bevolkingsgroepen van Suriname. Vervolgens genoten we van ons verblijf in Frederiksdorp, voorheen een plantage en nu een prachtig resort. We verbleven in fijne lodges, gingen fietsen, kanoën en suppen, aten uitstekend en spotten kaaimannen. En als kers op de taart hadden we een ontmoeting met een vier meter lange anaconda, vlak bij ons huisje!

Op Plantage Peperpot verbleven we in een riant appartement. Ook de Jodensavanne bezochten we, waar een prettige gids ons helder en boeiend uitleg gaf. Het verblijf in Anaula, diep in de jungle met een bezoek aan een Marrondorp was ronduit een belevenis. Wat een rust, wat een natuur!

Gedurende de hele reis hebben we ons geen moment onzeker gevoeld, mede dankzij de uitgebreide reisbeschrijving en de tips en tools die we vooraf ontvingen. Jammer was wel dat de regentijd ongebruikelijk vroeg begonnen was, maar gelukkig hebben we daardoor niets hoeven missen. Suriname: wat een land! Wat een natuur! Wat een heerlijk eten! En vooral wat een lieve mensen!

We koesteren onze herinneringen aan Sweetie Sranang.

Een reis door Suriname maken

Wilt u graag zelf op reis door Suriname en deze prachtige locaties bezoeken? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie over de mogelijkheden voor Suriname of een op maat gemaakt reisvoorstel. Bel naar +31 73 610 62 04 of stuur een mail naar info@sapapanatravel.nl.

Bekijk onze inspiratiereizen